ABBorn: a tribute show to ABBA – Chicago

Zanurz się w świat największych przebojów ABBY! 17 czerwca, w klubie Stereo w Chicago, będziesz miał szansę usłyszeć na żywo takie hity jak „Dancing Queen”, „Mamma Mia”, „Waterloo” czy „Fernando”. Zespół ABBorn, od lat z powodzeniem odtwarzający magię szwedzkiej legendy, zaprasza na niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i wspaniałej atmosfery.

Ta impreza już się odbyła. SPRAWDŹ NASZE AKTUALNE KONCERTY I WYDARZENIA W USA >

O imprezie:

  • Stereo Nightclub, 5616 W Diversey Ave, Chicago, IL 60639
  • 17 czerwca 2023 r. (sobota), drzwi: 8PM
  • wstęp od 21. roku życia
  • wstęp tylko z biletami. Jeśli po zakupie nie go nie otrzymałeś, sprawdź folder SPAM, a jeśli wciąż go nie widzisz – napisz do nas na kontakt@polskieimprezy.com

ABBorn to zespół, który od 1999 roku z powodzeniem odtwarza magię największej szwedzkiej legendy – ABBA. Na scenie pojawia się sześciu muzyków – podstawowy kwartet uzupełniają basista i perkusista. Zespół nie korzysta z podkładów, a każdy koncert odbywa się w pełni na żywo.

Zespół, który zdobył uznanie na całym świecie, odwiedził już takie kraje jak Hiszpania, Portugalia, Francja, Belgia, Estonia, Holandia, Czechy, Słowacja, Węgry i wiele innych. Przez lata, na ponad pięciu tysiącach koncertów, z ich produkcją zapoznało się ponad dwa miliony widzów.

Materiały promocyjne: