Agnieszka Chylińska – koncert – Lodi, NJ

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Agnieszki Chylińskiej w Lodi w New Jersey! Jedna z najbardziej uznanych i cenionych polskich artystek wystąpi 5 października 2024 w Breslin Performing Arts Center w ramach trasy „Kiedyś do Ciebie wrócę” z okazji 30-lecia na scenie!

Wybierz strefę i kup bilet już teraz!

Cena za bilet wynosi od $80 do $160 w zależności od usytuowania (cenę poznasz klikając w wybrane miejsce). Opłata transakcyjna wynosi $5 za bilet. Opłacić zamówienie możesz kartą lub poprzez PayPal.

Kliknij w wybrany sektor, aby wybrać miejsca:

Sector 3 Sector 2 Sector 1

O koncercie

  • 5 października 2024 (sobota), drzwi: 6 PM, start: 7 PM
  • Breslin Performing Arts Center, 262 S Main St, Lodi, NJ
  • wstęp bez ograniczeń wiekowych
  • organizator: Ram Events LLC
  • wstęp tylko z biletami. Jeśli po zakupie nie go nie otrzymałeś, sprawdź folder SPAM, a jeśli wciąż go nie widzisz – napisz do nas na kontakt@polskieimprezy.com

Zapowiedź wideo

Agnieszka Chylińska to artystka z trzydziestoletnim doświadczeniem na scenie, której niepowtarzalna energia i drapieżny głos zawsze zachwycają publiczność. Wielokrotnie nagradzana, z potrójnie platynowym albumem na koncie, Chylińska jest legendą polskiego rocka. W swojej karierze muzycznej zaskakiwała nas wielokrotnie, eksperymentując z różnymi gatunkami, od pop-rocka przez hard rock po heavy metal.

W latach 1994–2003 była wokalistką zespołu O.N.A., którego hity na trwale zapisały się w historii polskiej muzyki (m.in. „Kiedy powiem sobie dość”). Po zakończeniu współpracy z O.N.A., Agnieszka Chylińska założyła własny zespół pod nazwą Chylińska, który kontynuował brzmienie z twórczości O.N.A. 

Od 2009 roku Agnieszka Chylińska kontynuuje karierę jako artystka solowa, wydając albumy, które zdobyły duże uznanie, zarówno wśród krytyków, jak i fanów.

Przez ostatnie 30 lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczyła własną ścieżką i nie bała się podejmować artystycznego ryzyka. Zawsze tworzyła w zgodzie ze sobą, a jej utwory odzwierciedlały etapy życia, na których znajdowała się w danym momencie.

Całą tę drogę będzie prezentować trasa „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Na koncertach na widzów czekać będzie szereg niespodzianek, w tym edycje specjalne albumów z całego 30-lecia Agnieszki.

– Śpiewanie, które miało być tylko prywatną ucieczką od trosk nastolatki stało się sensem i drogą. Najpiękniejsza przygoda mojego życia, choć niepozbawiona smaku łez i chwil zwątpienia, nadała rytm każdej chwili. Jestem szczęśliwa i spełniona. Mam genialną publiczność i mnóstwo życzliwych ludzi wokół siebie. Trasa 30-lecia to dla mnie święto i moja osobista nagroda za mój upór, czasem wbrew wszystkim i wszystkiemu, by móc po prostu śpiewać dla ludzi najlepiej jak potrafię – zapowiada Agnieszka Chylińska.