Agnieszka Chylińska – koncert – Nowy Jork

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Agnieszki Chylińskiej w Nowym Jorku! Jedna z najbardziej uznanych i cenionych polskich artystek wystąpi 8 października 2023 r. w Melrose Ballroom w ramach swojej trasy koncertowej „Never Ending Sorry”. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby usłyszeć na żywo jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Kup bilet już teraz!

Rodzaj biletu Cena Liczba Cart
Bilet VIP $140
Kup teraz
Bilet standardowy $78
Kup teraz

Opłata transakcyjna wynosi $5 za bilet. Opłacić zamówienie możesz poprzez PayPal lub jeśli go nie masz – używając opcji „Pay with Debit or Credit Card”.

BILETY VIP: strefa z lepszą widocznością i możliwość rezerwacji stolików. Rezerwacja stolików obywa się wyłącznie pod numerem klubu: 1 718 255 6921 (warunkiem rezerwacji stolika jest zakup butelki alkoholu – więcej informacji pod podanym numerem)

O koncercie

  • 8 października 2023 (niedziela), drzwi: 4 PM, start: 5 PM
  • Melrose Ballroom, 3608 33rd St, Queens, NY 11106
  • BILETY VIP: strefa z lepszą widocznością + możliwość rezerwacji stolików. Rezerwacja stolików obywa się wyłącznie pod numerem klubu: 1 718 255 6921 (warunkiem rezerwacji stolika jest zakup butelki alkoholu – więcej informacji pod podanym numerem)
  • organizator: Ram Events LLC
  • Wstęp od 21. roku życia. Wejście tylko z biletami. Jeśli po zakupie nie go nie otrzymałeś, sprawdź folder SPAM, a jeśli wciąż go nie widzisz – napisz do nas na kontakt@polskieimprezy.com

Materiały promocyjne

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to artystka z trzydziestoletnim doświadczeniem na scenie, której niepowtarzalna energia i drapieżny głos zawsze zachwycają publiczność. Wielokrotnie nagradzana, z potrójnie platynowym albumem na koncie, Chylińska jest legendą polskiego rocka. W swojej karierze muzycznej zaskakiwała nas wielokrotnie, eksperymentując z różnymi gatunkami, od pop-rocka przez hard rock po heavy metal.

W latach 1994–2003 była wokalistką zespołu O.N.A., którego hity na trwale zapisały się w historii polskiej muzyki (m.in. „Kiedy powiem sobie dość”).

Po zakończeniu współpracy z O.N.A., Agnieszka Chylińska założyła własny zespół pod nazwą Chylińska, który kontynuował brzmienie z twórczości O.N.A.

Od 2009 roku Agnieszka Chylińska kontynuuje karierę jako artystka solowa, wydając albumy, które zdobyły duże uznanie, zarówno wśród krytyków, jak i fanów. Jej najnowszy album „Never Ending Sorry” jest inspiracją do obecnej trasy koncertowej, na której artystka chce być jeszcze bliżej swoich słuchaczy i dzielić się z nimi swoją pasją do muzyki.

Agnieszka Chylińska o trasie:

„Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE…Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama…”