Miss Polonia America 2024. Gość specjalny: DODA

Już 9 marca zapraszamy do Copernicus Center w Chicago na wybory Miss Polonia America 2024! Podczas uroczystej gali wystąpi również wyjątkowa gwiazda z Polski – DODA!

Ta impreza już się odbyła. SPRAWDŹ NASZE AKTUALNE KONCERTY I WYDARZENIA W USA >

Event Promotions USA ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wybory Miss Polish America, które odbędą się już po raz piąty!

Ten wieczór stał się synonimem klasy, elegancji i wdzięku. Wydarzenie nie tylko celebruje piękno i urok Polonii zamieszkującej Stany Zjednoczone, ale także stanowi platformę dla uczestników, którzy pragną reprezentować swoją społeczność na najwyższym poziomie. W tegorocznej edycji możemy spodziewać się jeszcze większych emocji i niespodzianek.

Naszymi gospodarzami będą ceniony dr Krzysztof Gojdz oraz urocza Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec. Duet ten zapewni niezapomnianą i profesjonalną atmosferę przez cały wieczór.

DODA wystąpi na uroczystej gali

Ale to nie wszystko! Po raz pierwszy w historii zwyciężczyni wyborów Miss Polish America będzie miała niepowtarzalną okazję reprezentowania Polonii w najbardziej prestiżowym konkursie Miss Polonia w Polsce! Ta wyjątkowa szansa otwiera drzwi do kariery w świecie mody i show-biznesu.

Wieczór nie byłby kompletny bez gościa specjalnego – największej gwiazdy polskiej sceny muzycznej, Dody! Jej obecność nada blasku i prestiżu wydarzeniu, czyniąc ten wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym. Zapraszamy wszystkich miłośników polskiej kultury i piękna na tę niezwykłą galę, która pozostawi niezapomniane wrażenie na wszystkich uczestnikach.

Bilety kupisz na stronie Copernicus Center pod tym adresem >>>