Tribbs – Totowa, NJ

Już 14 czerwca w klubie Cubanelle (Totowa, NJ) wystąpi TRIBBS – DJ i producent muzyczny, którego utwory zyskują milionową publiczność na YouTube i Spotify, a także uznanie w klubach. „Krakowski spleen”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Let’s Get FKD Up”, „All night” – to tylko niektóre kawałki, które usłyszycie podczas tej imprezowej POLSKIEJ NOCY.

Rodzaj biletu Cena Liczba Cart
Bilet wstępu $40
Kup teraz

Opłata transakcyjna wynosi $3 za bilet. Opłacić zamówienie możesz kartą lub PayPalem

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie payments-1.png

O imprezie:

  • Cubanelle, 1 US-46, Totowa, NJ 07512
  • 14 czerwca (piątek) | drzwi: 9 PM
  • wystąpią: TRIBBS i polscy DJ-e: Tomas, Kamil i K&D
  • wstęp tylko z biletami. Jeśli po zakupie nie go nie otrzymałeś, sprawdź folder SPAM, a jeśli wciąż go nie widzisz – napisz do nas na kontakt@polskieimprezy.com

Zapowiedź wideo:

O artyście:


TRIBBS to DJ, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny tworzący na pograniczu gatunków dance, EDM i trance. Uchodzi za jednego z najzdolniejszych muzyków młodego pokolenia.

W 2022 roku Tribbs, wyróżniający się charakterystycznymi niebieskimi włosami, zdobył serca Polaków utworem „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, będącym coverem polskiego klasyka z lat 80. Piosenka ta osiągnęła blisko 110 milionów wyświetleń na YouTube, a artysta zagrał 50 koncertów w całym kraju. Sukces utworu przyniósł mu również międzynarodowy kontrakt z Sony. Pod koniec roku Tribbs został uznany za najlepszego polskiego DJ-a i osiągnął pierwsze miejsce na Airplay Charts.

Tribbs miał okazję występować z takimi gwiazdami jak Tiësto, Acraze i Mike Williams, a także wydać utwór „Let’s Get FKD Up” z megagwiazdą sceny dj-skiej Alokiem.

Artysta wydał zawierający 22 utwory album MT. Wśród autorskich kawałków, znalazły się również przeróbki popularnych polskich hitów („Krakowski Spleen” Maanamu, „Bal wszystkich świętych” Budki Suflera, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” Krzysztofa Krawczyka czy „Kiedyś cię znajdę” Reni Jusis).