Wielkie kolędowanie – Nowy Jork – Parafia św. Stanisława Kostki (koncert 7 PM) – SOLD OUT

Ten wieczór upłynie pod znakiem najpiękniejszych kolęd w wykonaniu plejady polskich gwiazd. 16 grudnia o 7 PM w Parafii św. Stanisława Kostki w Nowym Jorku odbędzie się „Wielkie kolędowanie” podczas którego wystąpią: Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Akcent, Ania Rusowicz, Grzegorz Hyży, Marien, Alicja Węgorzewska, Pamela Stone, Classic i Kaeyra! Imprezę poprowadzi Katarzyna Cichopek.

Ta impreza już się odbyła. SPRAWDŹ NASZE AKTUALNE KONCERTY I WYDARZENIA W USA >


Plan sektorów sprawdzisz klikając TUTAJ (kolor czerwony – bilety vip, kolor niebieski – bilety standard plus, kolor zielony – bilety standard)


Ważne informacje – prosimy o zapoznanie się

  • dzieci do lat 5, które będą siedzieć na kolanach opiekunów, nie potrzebują biletu (warunek: dziecko nie zajmuje osobnego miejsca)
  • dzieci do 10. roku życia, które będą zajmować osobne miejsce, otrzymują zniżkę $25 (aby ją odebrać, po zakupie biletu na naszej stronie prosimy napisać maila na kontakt@polskieimprezy.com wraz z informacją o chęci skorzystania ze zniżki i liczbą dzieci)
  • nie jest dozwolone zajmowanie miejsc dla nieobecnych osób (np. poprzez zajmowanie całej ławki lub jej części różnego rodzaju przedmiotami). Każda osoba, która posiada bilet, ma prawo usiąść na wolnym miejscu w sekcji, na którą wykupiła bilet
  • prosimy o zajmowanie miejsc w sekcjach, na które zostały zakupione bilety. Obsługa wydarzenia będzie weryfikować każdy bilet

Plan sektorów sprawdzisz klikając TUTAJ (kolor czerwony – bilety vip, kolor niebieski – bilety standard plus, kolor zielony – bilety standard)

Informacje

  • Parafia św. Stanisława Kostki, 607 Humboldt St, Brooklyn, NY 11222
  • Artyści: Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Akcent, Ania Rusowicz, Grzegorz Hyży, Marien, Alicja Węgorzewska, Pamela Stone, Classic, Kaeyra.
  • Prowadzenie: Katarzyna Cichopek
  • Wejście tylko z biletami. Jeśli po zakupie nie go nie otrzymałeś, sprawdź folder SPAM, a jeśli wciąż go nie widzisz – napisz do nas na kontakt@polskieimprezy.com

Materiały promocyjne